Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Terrible CoupleRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 3.0
P. P. RiderRated ★ 3.5
The CatchRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
A Good MarriageRated ★ 3.0
A Bigger SplashRated ★ 2.5
StarletRated ★ 2.5
TangerineRated ★ 3.0
Full Moon in ParisRated ★ 3.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
QuicksilverRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
Mary Is Happy, Mary Is Happy.Rated ★ 4.0
Heart AttackRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
CasinoRated ★ 2.5