Series
Ratings
20
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5