Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
LIFERated ★ 4.0