Series
Ratings
54
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 1.5
Smashing on Your BackRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0