Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0