Titles you rated
Katuri Season 4Rated ★ 5.0
Katuri Season 3Rated ★ 5.0
Katuri Season 5Rated ★ 5.0- Katuri Season 2Rated ★ 5.0
- Katuri Season 1Rated ★ 5.0
Super Wings! Season 7Rated ★ 5.0
Super Wings!Rated ★ 5.0
Super Wings!Rated ★ 5.0
Super Wings!Rated ★ 5.0
Super Wings!Rated ★ 5.0
Super Wings!Rated ★ 5.0
Super Wings! Season 6Rated ★ 5.0- Super Wings! Season 8Rated ★ 5.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.0- BakumanRated ★ 4.0
- 아오이 호노오Rated ★ 3.5
- 極楽町一丁目Rated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.0