Titles you rated
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5- Gundam Build Fighters Try: Island WarsRated ★ 3.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5