Titles you rated
Girls und PanzerRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Lucky StarRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.5
Tawawa on MondayRated ★ 4.0
Persona 4 the animationRated ★ 3.5
Persona 4 the Golden AnimationRated ★ 4.0- KumamikoRated ★ 3.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
Log HorizonRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5