Titles you rated
Empress KiRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0