Series
Ratings
334
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Love AttackRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Girls Planet 999Rated ★ 1.0- Street Man FighterRated ★ 2.0
BOYS PLANETRated ★ 2.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5