Titles you rated
AquamanRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
TrainwreckRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5