Movies
Ratings
186
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.5