Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 3.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
NerveRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
WheelmanRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 4.0
My punch drunk boxerRated ★ 2.5