Series
Ratings
27- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0