Movies
Ratings
160
Mickey 17Rated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5