Movies
Ratings
29
13 Going on 30Rated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.0