Series
Ratings
11- SHOWTIME INFINITERated ★ 5.0
- Hello Jadoo Season 5Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0