Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 3.5
The Witch Store ReopensRated ★ 4.0
Love in ContractRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 4.5
Woori The VirginRated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 3.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 5.0
From Now On, Showtime!Rated ★ 3.5
Sh**ting StarsRated ★ 4.0
AbyssRated ★ 4.0
My Holo LoveRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 5.0
My Secret TerriusRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0