Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0