Titles you rated
Something About 1%Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Second LoveRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0