Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5