Titles you rated
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5