Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 1.0
The BatmanRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 2.0