Movies
Ratings
303
DittoRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 0.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
HookRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 1.0