Titles you rated
ColombianaRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
21 Jump StreetRated ★ 2.5
This Is the EndRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0