Titles you rated
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 1.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
SaltRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5