Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0