Movies
Ratings
310
Mr. NobodyRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0