Titles you rated
MoanaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5