Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5