Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5