Titles you rated
What Women WantRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 2.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Man Without a PastRated ★ 5.0
CureRated ★ 4.5
Haute CuisineRated ★ 3.5
Brief EncounterRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.0