Titles you rated
- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 5.0
- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.5
- School Meals TimeRated ★ 4.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 2.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Sensei no OtoriyoseRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5