Movies
Ratings
725
Railroad ManRated ★ 4.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0
Dear DoctorRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 2.5
Love So DivineRated ★ 2.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
World Trade CenterRated ★ 3.5
FlightRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0