Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5