Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0