Movies
Ratings
276
CatsRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 0.5
Micro MenRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Need for SpeedRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5