Series
Ratings
39
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Deadwind Season 1Rated ★ 5.0- The OfficeRated ★ 5.0
The OfficeRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Meteor GardenRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 5.0
- 아리요시 반성회Rated ★ 5.0
- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 5.0