Movies
Ratings
57
TitanicRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5