Movies
Ratings
313
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 2.0