Movies
Ratings
118
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0