Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Anthem of the HeartRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5