Movies
Ratings
2363
MinionsRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Remember YouRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Collective InventionRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
PKRated ★ 4.5
American UltraRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0