Series
Ratings
26- 퇴마록Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Jimmy Savile: A British Horror StoryRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 1.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
BLOOD-CRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5