Movies
Ratings
342
After YangRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0- Will Not ChangeRated ★ 5.0
(OO)Rated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 3.5
Lovely, StillRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0