Series
Ratings
13- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0