Movies
Ratings
30- D-WarRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5