Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Holy LandRated ★ 2.0- The Dawn of the EmpireRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0- Hwarang Fighter MaruRated ★ 1.5
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 2.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.5
General Hospital 2Rated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
- BodyguardRated ★ 4.0