Movies
Ratings
367
FrankensteinRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Memoir of a SnailRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
White BirdRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
One Day, You Will Reach the SeaRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0