Series
Ratings
256
You and Everything ElseRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- 모든 패밀리Rated ★ 4.0
The AuditorsRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 3.0
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.0
The DessertRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0